اخبار و مطالب پزشکی و سلامت

سه شنبه, 04 اردیبهشت 1403
سه شنبه, 04 اردیبهشت 1403

گیلان سلامت | به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ نادر مرادی با اعلام خبر کشف مقادیر زیادی داروی کمیاب و قاچاق از یک داروخانه در خیابان توانیر، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: به دنبال کسب خبری مبنی بر اینکه داروخانه‌ای اقدام به دپوی مقادیر زیادی داروی قاچاق در انبار خود کرده، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ افزود: پس از بررسی دقیق موضوع مشخص شد متصدی یک داروخانه با اجاره یک واحد مسکونی روبه‌روی واحد صنفی خود اقدام به دپوی مقادیر زیادی داروی قاچاق و غیرمجاز کرده و آنها را به قیمتهای گزاف به مشتریان خود می‌فروشد.

وی تصریح کرد: پس از تأیید صحت خبر و اخذ مجوز قضائی، مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ به همراه کارشناسان اداره غذا و دارو به محل مورد نظر در حوالی خیابان توانیر اعزام و در بازرسی از این انبار موفق به کشف 60 هزار و 302 عدد داروی قاچاق شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه کارشناسان اداره غذا و دارو، ارزش ریالی کالاهای کشف شده را 20 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، خاطرنشان کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد همچنین براساس دستور قضائی، داروخانه و انبار مذکور نیز پلمب شدند.

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان